Stimulanty podporují nejen psychický, ale také fyzický výkon

 TRIBULUS TERRESTRIS je přípravek na zvýšení hladiny testosteronu Jedinečný obsah rostlinného výtažku Tribulus terrestris – Kotvičník zemní účinným stimulantem přirozené hladiny hormonu testosteronu. Mezi sportovci známý a často používaný legální přípravek pro přirozenou stimulaci anabolických procesů v organismu.

Stimulanty podporují nejen psychický, ale také fyzický výkon. Stimulují organismus, který nastartují k podávání lepších výsledků.

Z toho důvodu jich využívají také sportovci, pro které je podání kvalitního fyzického výkonu hlavním motorem jejich sportovní činnosti.

Tělo jejich látek využívá mimo jiné ke zvýšení a udržení koncentrace a povzbuzení mozkové aktivity.

Možnosti jejich využití jsou tedy velmi komplexní. Stimulanty, kterých využívají sportovci, fungují jednoduše řečeno následně. Látky v nich obsažené způsobí intenzivnější prokrvení svalů, čímž zároveň vytvoří ideální podmínky svalovým buňkám.

Ty pak s touto pomocí dokáží efektivněji využívat živiny. Navíc přispívají ke spalování tuků. Jestliže se vám do tréninku někdy tak úplně nechce, jsou stimulanty skvělou možností jak si dopomoci k chybějící chuti trénovat a citelně si navýšit přísun energie. Jsou doplňkem stravy a jejich užívání je nejefektivnější před, případně během samotného tréninku.

TRIBULUS TERRESTRIS tablety (KOTVIČNÍK ZEMNÍ) 

TRIBULUS TERRESTRIS je přípravek na zvýšení hladiny testosteronu Jedinečný obsah rostlinného výtažku Tribulus terrestris – Kotvičník zemní účinným stimulantem přirozené hladiny hormonu testosteronu.
Mezi sportovci známý a často používaný legální přípravek pro přirozenou stimulaci anabolických procesů v organismu.

Tribulus Maximus je povolenou přírodní alternativou syntetických anabolických hormonálních přípravků. Zvýšená hladina testosteronu podporuje bílkovinnou syntézu a pozitivní dusíkovou rovnováhu, což je pro sportovce důležité a je základem pro růst svalových buněk.
Tribulus Maximus podporuje regeneraci, což je důležité pro intenzivnější a efektivnější trénink a zvětšení svalové hmoty.

 


Diskuze je uzavřena

© 2021: Supr Market | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress