Proteiny jsou základním kamenem doslova celého našeho organismu

Spread the love

Proteiny

Ty nejlepší a nejefektivnější syrovátkové proteiny vznikají moderními a šetrnými technologickými postupy. Ty jsou zárukou jejich vysoké biologické hodnoty, unikátního aminokyselinového spektra a v neposlední řadě i výborné rozpustnosti a jejich stability.

Proteiny jsou základním ykamenem doslova celého našeho organismu. Nelze je ničím nahradit. Najdeme je v celém těle.

Tvoří buňky, enzymy, imunitní systém, svaly, šlachy, kosti atd. I mladí sportovci by jejich přísun měli cíleně a aktivně doplňovat. Jejich přítomnost v běžné stravě často není dostačující.

Přece jen si zvýšená sportovní aktivita žádá také jejich doplňkový příjem. Mladý organismus potřebuje proteiny, které obsahují prvotřídní suroviny. Kvalitu proteinů určuje zejména způsob jejich zpracování.

Ty nejlepší a nejefektivnější syrovátkové proteiny vznikají moderními a šetrnými technologickými postupy. Ty jsou zárukou jejich vysoké biologické hodnoty, unikátního aminokyselinového spektra a v neposlední řadě i výborné rozpustnosti a jejich stability.

proteiny budete svalovou hmotu nejen tvořit a udržovat, navíc podpoříte i regeneraci organismu, normální stav kostí a fungující imunitu.

získaný šetrnou metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration), která zachovává optimální funkčnost a využitelnost obsažených aminokyselin.

Výrobková řada syrovátkových proteinů obsahující prvotřídní suroviny, které spolu s nejšetrnějšími technologickými postupy, vytvářejí unikátní aminokyselinové spektrum s vysokou biologickou hodnotou, výbornou rozpustností a stabilitou.

Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu a udržení svalové hmoty, i k udržení normálního stavu kostí.

Proteiny – bílkoviny – jsou základními složkami všech buněk lidského těla a plní v něm širokou škálu funkcí. Mají katalytické účinky – enzymy, jsou součástí imunitního systému a mají mimo jiné i regulační schopnost v organismu – hormony. Klíčové role bílkovin jsou stavební i energetické. Při pravidelném a dostatečném příjmu kvalitní bílkoviny potravou, a to ve správném poměru aminokyselin, dochází k obnově svalové hmoty i k nové tvorbě svalstva.

VLASTNOSTI:

  • Použité sladidlo bez energetické hodnoty: sukralóza (vyrábějící se ze sacharózy) sladidlo bez kontroverzí i ve vědecké literatuře
  • Nejšetrnější a jen mechanické metody (CFM – cross flow microfiltration) při koncentrování proteinu ze syrovátky
  • Všechny příchutě obsahují jen přírodní barviva
  • Použité technologie zachovávají nejvyšší biologické hodnoty = nedochází k denaturaci bílkovin – velký rozdíl oproti konkurenci – top vstřebatelnost bílkovin, nezatěžování trávicího traktu.
  • Dlouhá stabilita, pěnotvornost a neusazování proteinu ve finálním koktejlu

 


Diskuze je uzavřena

© 2021: Supr Market | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress