Potřebujete vyprodat svojí garáž?

Spread the love

Každý má nějaký prostor, který slouží na odkládání zrovna nepotřebných věcí. Na některé se dokonce i časem úplně zapomene a bohužel zabírají volné místo.

Potřebujete vyprodat svojí garáž?

Nejčastějším úložným místem je garáž nebo sklep. Jenomže časem se zaplní a co s věcmi, které zde jen leží a tiše odpočívají. Víte, že je můžete velmi snadno prodat a ještě na nich i vydělat celkem příjemný finanční obnos? Můžete je totiž jednoduše nabídnout k prodeji. Je možné, že se vám nechce inzerovat, komunikovat se zájemci, kteří si stejně pro nic z nabízených věcí nepřijedou. Nebo dokonce celou garáž vyklízet a třídit, co je hodnotné a co na vyhození. Neodkládejte to na pozdější dobu, raději si zavolejte nás Supr market bazar levně. Můžeme dohodnout i vyklízecí firmu, která věci odveze a není problém je i u nás uskladnit. Pokud byste zase pro změnu měli garáž vyklizenou, ale potřebovali jste odvoz, i v tomto případě vám pomůžeme s dopravou.

S námi dobře prodáte

Vzhledem k tomu, že jsme prodejci a to krví, duší i tělem, tak máme nejen zkušenosti, ale i moderní prostředky, jak rychle a dobře prodat. Tudíž na váš zisk byste nemuseli dlouho čekat. A aby to bylo férové, tak 20 % zisku z prodeje bychom rádi od vás získali. Oplátkou nabídneme skutečný komfort.

  • Domluvíme si podmínky prodeje a postupu.
  • Věci nafotíme a nabídneme prvně našim klientům, se kterými dlouho spolupracujeme. Není jich zrovna málo a tak se nabídka prvně dostane k 5 000 ověřeným zákazníkům.
  • Sociální a moderní sítě komunikace, včetně internetových bazarových portálůjsou nám plně nakloněny, tudíž své zboží můžete v brzké době vidět i zde.
  • Pokud se dá zboží servisovat, opravit, repasovat, tak ani zde nezklameme a tím přirozeně pozvedneme cenu.

Je možné, že raději chcete, aby zákazník si vaše zboží odvezl od vás, což rozhodně není žádný problém a dokonce je to i pro nás lepší. Nám totiž postačí smlouva s vámi, fotografie produktu, domluvená cena a rozhodně vaše spolupráce. Informace, které může sdělit o zboží, nic nám nezamlčujte. Prodávat se dá různými způsoby, stejně tak účtovat a fakturovat. Vždy se na všem potřebném domluvíme. Celá služba musí probíhat koordinovaně, poté budete naprosto spokojeni.

Pokud máte něco na prodej napište do formuláře

 

 

© 2021: Supr Market | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress