Potřebujete rozprodat vybavení svojí firmy?

Spread the love

Ne vždy cesta podnikání končí úspěšně. Častokrát je podnikající osoba, z různých příčin, nucena přistoupit k likvidaci firmy. Co ale udělat se vším vybavením?

Potřebujete rozprodat vybavení svojí firmy?

Než se začne podnikat, tak je logické, že je třeba nakoupit všechny potřebné věci, které jsou nutné k bezproblémovému chodu celé firmy. Náklady jsou skutečně poměrně vysoké a otázkou je, co s nimi, když se podnikání nedaří nebo je majitel rozhodnutý, že musí z nějakých důvodů ukončit činnost. Naše společnost Supr market bazar levněvám rád pomůže s vyřešením problému, jakým efektivním způsobem vybavení svojí firmy ještě rozprodat, bez větších starostí.

Proč spolupracovat s námi?

Disponujeme vlastními internetovými obchody a veškeré vybavení firmy, které potřebujete prodat, můžeme inzerovat až na 70 inzertních portálech. Mezi nejznámější patří Google, Seznam, Heuréka a samozřejmě nejsou problémemani regionální portály. Rovněž nemáme problémy s účty, které máme v různých měnách. Prodávat tak lze do Polska, Německa, Slovenska, Maďarska, na Ukrajinu, zkrátka na mnohá místa v Evropě.

Co od nás můžete očekávat?

  • Spolupráci, která bude založena na smlouvě mezi námi a přirozeně na důvěře.
  • Abychom zboží dobře prodali, tak potřebujeme znát skutečný stav, to znamená upozornit na případné poškození nebo vady.
  • Veškeré parametry musí odpovídat skutečnosti.
  • Je pravdou, že některé výrobky zvládneme a umíme repasovat či servisovat, ale i to je třeba dohodnout předem, než se bude zboží nabízet.
  • Po nafocení produktů se všeho ujme naše marketingové oddělení a rozjede skutečně efektivní inzerci.
  • V první řadě osloví e-mailem naše klienty, se kterými máme dobrou zkušenost a již od nás něco zakoupili. Poté začneme nabízet zboží veřejnosti, která se nejvíce pohybuje na sociálních sítích, případně komunikuje přes WhatsApp.
  • Postupujeme podle dohody mezi námi a jednáme férově.

Bazarové, použité zboží nás baví a umíme s ním obchodovat. Samozřejmě na všech podstatných podmínkách se předem domluvíme. Naše provize je 20 % z prodejní ceny i s DPH nebo se i můžeme domluvit na pevné sazbě s námi. Rovněž pomůžeme vám s vystavováním faktur nebo dodáme všechny potřebné doklady pro účetnictví. Vše záleží na vzájemné dohodě.

Pokud máte něco na prodej napište do formuláře

 

© 2021: Supr Market | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress