Ochranné folie na auto. Ochrana, která není vidět

Spread the love

Na silnicích se nikdo neubrání tomu, aby se mu nepoškodil lak na autě. Odlétající kamínky či jiné zásahy do kapoty a dveří, vždy zanechají viditelné šrámy.   

Ochrana, která není vidět

Zakoupit si nový automobil, to je obrovská událost. Bohužel i při větší opatrnosti se nikdo neubrání tomu, aby se časem neobjevily nějaké šrámy na laku.

Štěrk nebo drobný kamínek i při menším dopadu může zanechat po sobě neplechu. A přirozeně se nemusí jednat jen o tento materiál. Mnohdy k nehodě může dojít i na parkovišti a ve většině případů šrámy nemají žádného viníka. Stejně tak jako vandalové neexistují, pokud je nikdo nechytí při činu.

Je logické, že majitel by chtěl, aby jeho krasavec byl svěží, vitální a krásně vypadal, ovšem za těchto podmínek se to zdá jako nemožná snaha o zázrak. Přesto by tu jedno řešení bylo a v podstatě přinese i mnoho dalších výhod.

Hladká, průhledná a ochranná fólie to je správné východisko.

 

 

Exponované části auta pod ochranou

Není v žádné moci ochránit vozidla v místech, která jsou vidět a ještě pěkně na ráně. Co se ale nedaří přirozeným způsobem, to zvládá průsvitná fólie.

A je vhodná nejen pro automobily, ale rovněž motocykly, kola nebo čtyřkoly, případně na lyže atd. Možností kam tuto krásku umístit je skutečně mnoho. Ideální je rovněž na střechu automobilu, zvláště pokud slouží k přepravě kol nebo nějakého materiálu.

Proč si ji nechat instalovat?

Je průsvitná a nemusí se přepisovat barva vozidla v technickém průkazu.

Jmenuje se ochranná a také je to její prvotní úkol.

 

Umí skvěle ochránit a navíc udržet například automobil v pěkné kondici po několik let.

Zvyšuje možnost prodeje i staršího vozidla. Jeho vzhled totiž bude stále vypadat velmi mladě a svěže, zvláště po odstranění ochranné fólie.

 

Fólie se dá sundat, aniž by poškodila původní lak.

Je prokázáno, že lak dokáže ochránit minimálně na 5 až 6 let, což je velmi slušná doba.

 

Tato speciální fólie není na první pohled vůbec poznat, ale důležitější je, že chrání lak a tím je počáteční investice skutečně nezanedbatelná. Rozhodně v poměru s tím, že by se mělo vozidlo například znovu lakovat.

S ochrannou fólií lze s automobilem i do myčky a i údržba je stejná, jako by tam vlastně vůbec nebyla.

 

Zadejte poptávku       

« (Předchozí příspěvek)


Diskuze je uzavřena

© 2021: Supr Market | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress