Máte doma nepotřebné věci které mají hodnotu?

Spread the love

Člověk za celý svůj život nahromadí různé věci. Častokrát se ale odloží, nepoužívají a mnohdy i dokonce překáží. Je čas na změnu a my víme jak na ni.

Máte doma nepotřebné věci, které mají hodnotu?

Tohle zná snad úplně každý. Něco se koupí, něco se dostane, časem to nahradí modernější vzhled i technika, ale přece jenom přesvědčení o tom, co kdyby se to náhodou někdy hodilo…. No a než se člověk naděje, tak věci již není kam ukládat, protože se jich během pár let skutečně mnoho nahromadilo. Co teď s tím? Na některé se dokonce ani nesáhlo od doby, co jejich sídlo bylo mimo dosah. Super market bazar levně má pro vás ideální řešení. Pomůžeme vám uvolnit zaskládané prostory a vy na tom můžete vydělat. Zní to dobře? Poté je čas se pustit do práce.

Bazar nás baví

Vzhledem k tomu, že jsme zapálení prodejci, tak umíme skutečně prodat cokoliv. Nicméně i prodej má svá pravidla, která je třeba dodržet. Pokud ovšem vás zaujala nabídka a možnost získat ještě prodejem nějaký finanční obnos, tak nám nebrání nic ve spolupráci. My jednáme férově a bude potřeba, aby i vy jste nám sdělili všechny potřebné informace. Především o kvalitě nabízeného zboží, nebo spíše o jeho funkčnosti. Také je důležité zveřejnit pravdivé parametry. Případně zatajené informace by mohly vést k reklamaci a v tomto případě by šlo její vyřízení za vámi. V opačném případě jsme schopni zajistit u některého zboží repasi nebo i servis, což zvedne samozřejmě hodnotu věcí.

Rádi pomůžeme

Jsme prodejci s bohatými zkušenostmi. Pokud budete potřebovat rozprodat nepotřebné věci ze své garáže, dílny nebo sklepů a nemáte po ruce nikoho, kdo by vám s tím efektivně pomohl, tak rozhodně s námi chybu neuděláte. Nás jednoduše baví bazarové zboží, nějakým způsobem použité, secondhande a především obchodování máme v krvi. Rovněž i různé cesty, jak efektivně pracovat, nabízet a prodávat. O tom svědčí i naše účty v různých měnách. Je třeba ovšem vzájemně spolupracovat a koordinovat termíny schůzek, prohlídky, odesílání zboží atd. Vše probíhá podle vzájemné domluvy. Možností je skutečně dostatek, aby se vám konečně uvolnilo místo, a ještě jste na tom vydělali.

Pokud máte něco na prodej napište do formuláře

 

© 2021: Supr Market | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress