Dýcháte čerstvý a čistý vzduch ve vašem autě?

Spread the love

ákladním pravidlem pro správné čištění je častá výměna pylových filtrů . Filtry budou obsahovat veškerou špínu, která se časem nahromadila, prach a obecně veškerou špínu, kterou byste bez filtru dýchali. Vyhledejte filtry. Obvykle jsou v motorovém prostoru nebo uvnitř automobilu, pod odkládací schránkou. Nyní vyjměte vložku s filtrem a vložte novou.

Po vyčištění filtrů auto klimatizace však zajistěte správnou údržbu klimatizační jednotky. Musíte také použít dezinfekční prostředek k odstranění bakterií, které se mohou přes filtry šířit uvnitř vozidla.  Dezinfekční prostředek také zajistí příjemnou vůni v autě , čímž eliminuje nepříjemný zápach .

Kabinový filtr se po určité době zanese prachem, listím apod., čímž se rapidně sníží účinnost ventilátoru topení a také klimatizace. V zaneseném kabinovém filtru se udržuje vlhkost, která vytváří podmínky pro tvorbu plísní a vznik zápachu.

Auto klimatizace. Dýcháte čerstvý a čistý vzduch ve vašem autě? Toto je výsada pro ty, kteří v něm tráví hodně času. Nastoupit do auta a cítit klasický tuhý a dusný zápach , kromě toho, že je otravný, velmi častá situace, zejména v létě. V klimatizaci se skutečně skrývá spousta bakterií a bakterií, které mohou způsobit nepříjemný zápach a v některých případech i několik zdravotních problémů.

Zatímco špatné dýchání a kašel mohou představovat extrémní případ, zápach a nepříjemný zápach vycházející z nesprávně vyčištěné klimatizace jsou místo toho jistotou.  Čištění klimatizace automobilu je choulostivá operace, která vyžaduje pozornost, péči a samozřejmě správné produkty.


Výměna kabinového filtru se doporučuje provádět po ujetí 15 000 km nebo alespoň 1x za rok, v závislosti na prostředí, ve kterém se vozidlo pohybuje.

 

Nechte si desinfikovat klimatizaci od Autoslužby Kolín.  Filtry auto klimatizace budou obsahovat veškerou špínu, která se časem nahromadila, prach a obecně veškerou špínu, kterou byste bez filtru dýchali. V klimatizaci se skutečně skrývá spousta bakterií a bakterií.Nyní vyjměte vložku s filtrem a vložte novou.

 

(Následující příspěvek) »


Diskuze je uzavřena

© 2021: Supr Market | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress