Doporučujeme měnit olej každých 10 000 km

Spread the love

Výměna oleje :

Doporučujeme měnit olej každých 10 000 km , pokud používáte standardní olej, protože jsme na vlastní oči viděli poškození, ke kterému dochází při dodržování doporučení výrobce v prodloužených servisních intervalech.

Pokud ho tlačíte déle, než jsou naše doporučené intervaly v uvidíte nadměrné nahromadění kalů v některých velmi citlivých oblastech uvnitř motoru a způsobíte, že budou hladovět po dodávce oleje. Pokud k tomu dojde, poškození vnitřních ložisek motoru, komponentů variabilního časování ventilů (VVT), ventilů motoru, vačkových hřídelů, klikových hřídelí, tlačných tyčí, vahadel a sestav rozvodového řetězu.

OPRAVA A VÝMĚNA MOTORU

Věděli jste, že s údržbou motoru je toho mnohem víc než jen výměna oleje? Můžete mít klid, když své vozidlo předáte společnosti Auto službě Kolín  kvůli výměně oleje, protože s každým intervalem výměny oleje provádíme úplnou kontrolu, která vás upozorní na jakékoli bezpečnostní problémy nebo úniky, které podle našeho názoru mohou způsobit nákladné opravy, pokud se zhorší. . Správná údržba motoru vašeho vozu vám nyní a později na silnici ušetří peníze. 

Opravy motorů  lze provádět přímo zde v Kolíně.

Provádíme drobné opravy i kompletní generální opravy většiny benzinových i dieselových motorů. Vše odborně a se zárukou.
Při opravě motoru vždy používáme certifikované motorové díly renomovaných dodavatelů a servisní postupy doporučené výrobci motorů.

 

 

O opravu vašeho motoru se opravdu postaráme rychle a kvalitně.

Nejčastější problémy s motorem jsou:

  • vysoká spotřeba
  • špatné startování
  • ztráta výkonu
  • kolísavý chod motoru

 

 

 

 

Zadejte poptávku       


Diskuze je uzavřena

© 2021: Supr Market | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress