Počet položek: 0 0,00 CZK
Supr Market
internetový blázinec od A do Z

Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM) 1 balení

Femmax - Efektivně bojují s problémem nízké chuti na sex.

kliknutím zvětšíte
Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM) JPT Bazar - výkup - protiúčty
Vyberte variantu:
720,00 CZKSklad: 43
1 440,00 CZKSklad: 34
2 165,00 CZKSklad: 43
ks
Kód:S5
Výrobce:JPT
Cena s DPH : 720,00 CZK
Cena bez DPH : 595,04 CZK
Přepočtená cena:27,69 EUR
Přepočtená cena bez DPH:22,89 EUR
Přepočtená cena:120,00 PLN
Přepočtená cena bez DPH:99,17 PLN
Přepočtená cena:32,73 USD
Přepočtená cena bez DPH:27,05 USD
DPH:21 %
Sleva celkem:36 %
Původní cena s DPH:1 120,00 CZK
Původní cena bez DPH:925,62 CZK
Dostupnost:Skladem u dodavatele ( 1 balení )
Sklad:43 ks
Sklad všech variant:120 ks
Odkaz na partnera: track.femmax.sk/...
Objednávka po telefonu: 731 624 906

Femmax je unikátní směs přírodních látek, které efektivně bojují s problémem nízké chuti na sex, který trápí ženy na celém světě. Výrobek nejen, že zvyšuje ženské libido a pomáhá dosáhnout orgasmus, ale také zvyšuje intenzitu orgasmu. Femmax umožňuje ženám zažít víc rozkoše ze sexu a zlepšuje tak jejich sexuální život.

Tento doplněk je vskutku revolučním způsobem uspokojení ženských potřeb! Farmaceutické společnosti se zaměřili jen na mužské libido a ignorovali přírodní a bezpečné přípravky pro ženy. Femmax dělá důležité kroky k tomu, aby ženy dosáhly stejné sexuální výhody a fyzickou zdatnost, kterou muži dostávají díky velké podpoře vědy.

Dávkování:

Doporučená denní dávka: 1-2 kapsle denně

Osvoboďte Svou Vášeň

Jste krásná, vitální žena toužící po lásce a něžnostech? Proč tedy ukrýváte své touhy v hloubi duše a nevyzkoušíte raději Femmax, který Vám pomůže zvýšit Vaše libido a probudí vášeň, která ve Vás dřímá ?! Zažijte intenzivní orgasmy rovnající se erupci sopky a dejte svému intimnímu životu zcela jinou úroveň. Femmax Vám, i Vašemu partnerovi splní všechna tajná přání. Povolte uzdu své fantazii a vychutnejte si sex tak, jako ještě nikdy předtím.

Věda o sexu

Mohlo by se zdát, že sexuální touha je něco tajemné a magické. Ve skutečnosti je to anatomický proces probíhající v lidském těle, jako kterýkoliv jiný. Když si muži zoufají, jaké jsou ženy nevyzpytatelné, narážejí i na jejich sexuální touhu – ten plamen, který se střídavě rozpaluje a znovu pohasíná zdánlivě zcela chaoticky. Ve skutečnosti za tím žádný chaos není, jen změť nesčetných faktorů, které ovlivňují sílu ženského libida

Čím to je, že někdy máte chuť vrhnout se na partnera, už když uslyšíte jeho hlas v telefonu a jindy se převrátíte na druhý bok i po jeho polibcích a vytrvalých snahách o víc? Prvním krokem, jak se zbavit problémů nízkého libida, je pohled zblízka na vše, co může mít negativní dopad na jeho výšku.Libido je aspekt lidské psychiky, který je silně spjat s emocemi a právě psychika hraje mimořádně důležitou roli. Pokud se žena necítí být sexy, ztrácí nejen chuť na intimní život, ale přichází io vnitřní vyzařování, které mnoha mužů přitahuje.

Vědecký výzkum a rozsáhlé klinické studie učinili významný pokrok v lékařských poznatcích. Naše nadčasová receptura těží z těchto přelomových objevů, takže i Vy se můžete těšit z našich úspěchů. Mnohé z ingrediencí, které obsahuje Femmax, jsou organické složky, které byly používány po staletí a na ženský organismus mají blahodárné účinky. Díky kombinaci moderní vědy a osvědčených rad našich předků, pomáhá Femmax ženám překonat jejich sexuální zábrany.

STIMULACE RECEPTOR

Nabuzení Vašeho libida začíná s vyváženým doplňkem s obsahem nutričních složek, který obnoví Vaše sexuální touhy a zvýší intenzitu Vašich přirozených romantických potřeb. Femmax ve Vás vznítí uhasínajúci plamínek vášně a spustí řetězovou reakci metabolických pochodů, které se vydají na dráhu směrem k emocionální intimitě a fyzickému uvolnění.

Na sexuální stimulaci ovlivňují různé smysly. Zrak, sluch, vůně, chuť a dotek se na ní společně podílejí a probouzejí vjemy ve Vaší mysli. Femmax zvyšuje intenzitu Vaší předehry, pocitů a potěšení!

LEPŠÍ PŘENOS

Většina překážek v ženské sexualitě spočívá v neefektivním přenosu metabolických podnětů v těle. Síla překonat tyto překážky je zakotvena ve vašem nitru. Femmax Vám akorát pomůže překonat samy sebe a probudí ve Vás maximální sexuální potenciál.

Pokud silný motor pohání automobil, ale uvolněná energie se nedostává ke kolům, vozidlo vydává hluk, ale nehýbe se dopředu. Femmax zlepší fyzický přenos metabolických podnětů, takže budete schopné projevit své pocity mnohem snadněji.

VÝŠší TEMPO

Nyní, když jste již vyzkoušeli Femmax, můžete se těšit z obnovené sexuální intenzity a dosažených cílů, které jste si stanovili. Unikátní kombinace přírodních látek napomáhá procesu, který začíná v nervovém systému a končí orgastickou explozí. Každá nová kapsle výrobku Femmax zlepší již dosažené výsledky a posílí dynamiku Vašeho sexuálního chování.

Výživový doplněk Femmax má na váš intimní život pozitivní vliv. Díky němu si budete více důvěřovat, odhodíte všechny zábrany a naplno se oddáte své fantazii. Jinými slovy – přestanete myslet na to, že Vám třeba vyvěsit vyprané prádlo, nebo že ten strop nad vámi by se sešlo vymalovat. Zapomenete na dennodenní starosti a naplno si vychutnáte smyslné chvíle se svým partnerem.

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

  • 58% žen je sexuálně nespokojených
  • Femmax vylepší Váš orgasmus za necelých 30 minut
  • 75% žen nedosáhne orgasmu během pohlavního styku
  • Femmax funguje u všech žen, bez ohledu na věk
  • Máte sílu překonat sexuální frustraci

DOPORUČENÝ LÉKAŘI

Vaše zdraví a jeho ochrana jsou pro nás velmi důležité. Abychom Vás co nejvíce ochránili, na výrobu našeho výživového doplňku jsme využili vědomosti nejen lékařů, chemiků a specialistů na výživu, ale i terapeuty, kteří svými praktickými zkušenostmi přispěli k vytvoření této jedinečné receptury.Femmax byl testován, zkoumán a prošel mnoha klinickými studiemi, které potvrdily jeho účinnost. Takže nemusíte mít strach – Femmax doporučují nejen lékaři, ale i naše opětovné klientky.

 PŘÍRODNÍ POVZBUZENÍ

Hlavním znakem, že Femmax je skutečně bezpečný a účinný, je fakt, že všechny jeho ingredience pocházejí z přírodních, organických složek, které procházejí důsledným výběrem pouze z těch nejlepších rostlin. Navíc jsme přesvědčeni, že právě Femmax dokáže zlepšit a nabudit Váš intimní život, čímž pozitivně prospívá nejen Vaší psychické, ale i fyzické rovnováze.

 
 1. Je Ženské Libido Osobním Problémem?
 
Existuje přesvědčení, že jen málo žen trpí nízkým libidem a ty, které mají tento problém, by si s ním měli poradit samy. Lidé, kteří si to myslí si neuvědomují, jak významný vliv má snížené libido na kvalitu intimního života. Jaký je Váš názor na toto téma?
Ano. I já pociťuji problémy kvůli mému libidu.Ano. Tento problém se týká pouze pár žen, takových jako já.Ne. Ženské libido je zdravotní problém.

2. Jak dlouho potrvá, než se projeví účinky?

Femmax je čistě přírodní výživový doplněk, který stimuluje metabolismus. Čím vyšší je koncentrace látek ve vašem těle, tím viditelnější jsou výsledky. Femmax pracuje na bázi biologického procesu, který se projevuje výškou Vašeho libida.Jeho výsledky jsou téměř okamžité. Víte, za jak dlouho začne Femmax účinkovat?

3. Způsobuje Femmax nějaké vedlejší účinky?

V případě užívání výživových doplňků, je třeba dodržovat správný postup. Pokud chcete, aby Váš život byl bez starostí a problémů, měli byste si vybrat přípravky, které nezpůsobují nežádoucí účinky. Femmax je absolutně bezpečný výrobek, který Vám pomůže vyhrát souboj s nízkým libidem


 
4. Kdo se podílel na receptuře?

Femmax je výrobek, který byl důkladně prozkoumán a testován. Údaje o organických složkách, které mají probudit Vaše libido, byly shromažďovány během několika let. K tomu je třeba připočítat i náročnou práci vědeckých pracovníků, kteří zdokonalili jeho recepturu klinickými studiemi a vytvořili analýzu na základě výsledků, které získaly od zúčastněných žen. Víte, jací odborníci se podíleli na vytvoření výrobku Femmax? 

5. Kolik žen bylo spokojeno s výrobkem?

Velmi dobře víme, že nejdůležitější pro Vás je vědět, zda Femmax opravdu funguje. Jelikož jste ho ještě nevyzkoušeli, nemůžeme vědět, zda se iu Vás dostaví jeho účinky. Avšak 97% žen, které se zúčastnily klinických testů, hodnotili náš výrobek pouze pozitivní. Shodli se v tom, že zažili absolutně uspokojení již po 30 až 60 minutách od užití první tablety. Pravděpodobně budete chtít jeho účinky vyzkoušet na vlastní kůži. Přesvědčte se i Vy, že opravdu funguje! 

6. Jak Femmax řeší problém nízkého libida?

Problém nízkého libida trápí ženy už po staletí, protože na něj dosud neznali řešení. Důvodem těchto potíží je, že ženské tělo je jeden neuvěřitelný komplex s unikátní fyziologickou strukturou. Ženy jsou obvykle plné emocí, a právě ty ovlivňují ženskou psychiku. Náš výživový doplněk ve Vás vzbudí sexuální touhu a pomůže Vám najít efektivní řešení na zdolání mnoha překážek v intimním životě: 

7. Funguje Femmax stejně u všech žen?

Femmax byl důkladně prozkoumán a klinicky testován na mnoha ženách pocházejících z různých demografických skupin. Největší výzvou v oblasti výzkumu bylo vyvinout univerzální vzorec řešení, který zvýší sexuální vzrušení u všech žen, ne jen u některých. Co si myslíte, je Femmax vhodný pro všechny ženy?

Ano. Pro každou ženu nad 18 let.Ano. Každá žena, bez ohledu na svou sexuální orientaci.Ano. Femmax je účinný i u mužů.Nejsem si jistá. 

8.Ktoré z následujících tvrzení jsou pravdivá?

Existuje mnoho statistických údajů týkajících se sexuálního zdraví a intimní spokojenosti žen po celém světě. Množství těchto dat je proto tak velké, neboť je to vážný problém, a ženy, které trpí sníženou sexuální touhou jsou odhodlány najít ideální řešení pro zlepšení kvality svého intimního života. Proto byl Femmax vytvořen na základě nejspolehlivějších údajů z výzkumu. Víte, které z těchto tvrzení jsou pravdivá?

58% žen není spokojeno se svým intimním životemKaždá žena je schopna dosáhnout orgasmu.Ženy, které ještě nezažili orgasmus, mají nyní šanciVěda konečně pomáhá ženám překonávat sexuální frustraci 

Nyní, když jste si našli čas poznat výrobek Femmax, pravděpodobně přemýšlíte, jaké balení si objednat a zlepšit tak svůj intimní život. Chcete-li se dozvědět více o každém balení, klikněte na níže uvedený odkaz a zvolte si to, které Vám vyhovuje nejvíce. 

10. Dostali jste všechny odpovědi na vaše otázky?

Vytvořili jsme tento kvíz, abychom Vám poskytli všechny potřebné informace a Vy jste se tak mohli kvalifikovaně rozhodnout ohledně zvýšení Vašeho libida. Doufáme, že jste našli vše potřebné a užitečné a těšíme se, že jsme Vám pomohli s tímto důležitým rozhodnutím, které Vám změní život! 

 

Varianty zboží - Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM)

Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM) 1 balení

1 balení
Cena bez DPH:595,04
Cena s DPH:720,00

Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM) 2 balení + 1 ZDARMA

2 balení + 1 ZDARMA
Cena bez DPH:1 190,08
Cena s DPH:1 440,00

Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM) 3 balení + 3 ZDARMA

3 balení + 3 ZDARMA
Cena bez DPH:1 789,26
Cena s DPH:2 165,00

Související zboží - Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM)

THERMACUTS - Nejlepší na ztrátu hmotnosti. (SM) THERMACUTS - Nejlepší na ztrátu hmotnosti. (SM)
S10
Skladem u dodavatele
Sklad: 54
697,52 CZK844,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
ImpreSkin - Věčně mladý a krásný. (SM) ImpreSkin - Věčně mladý a krásný. (SM)
S25
Skladem u dodavatele
Sklad: 57
742,98 CZK899,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
iBright - Bílé a zdravé zuby. (SM) iBright - Bílé a zdravé zuby. (SM)
S26
Skladem u dodavatele
Sklad: 31
991,74 CZK1 200,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
MAXATIN - Několikanásobné orgasmy partnerka Vás ocení. (SM) MAXATIN - Několikanásobné orgasmy partnerka Vás ocení. (SM)
S27
Skladem u dodavatele
Sklad: 50
690,08 CZK835,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
NATURAL XL - Silné sexuální funkce. (SM) NATURAL XL - Silné sexuální funkce. (SM)
S28
Skladem u dodavatele
Sklad: 65
735,54 CZK890,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
UNTOXIN - Eliminuje toxiny, rychlejší metabolizmus - Balení na 1 měsíc (SM) UNTOXIN - Eliminuje toxiny, rychlejší metabolizmus - Balení na 1 měsíc (SM)
S29
Skladem u dodavatele
Sklad: 52
900,83 CZK1 090,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Somatodrol - podporuje tvorbu testosteronu a růstového hormonu. Somatodrol - podporuje tvorbu testosteronu a růstového hormonu.
S2956
Skladem u dodavatele
Sklad: 44
851,24 CZK1 030,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
DERMINAX  - Hezká a krásná pleť. (SM) DERMINAX - Hezká a krásná pleť. (SM)
S3
Skladem u dodavatele
Sklad: 79
734,71 CZK889,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM) Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM)
S5
Skladem u dodavatele
Sklad: 120
595,04 CZK720,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
CLIMAX CONTROL - Dlouhý sex - spokojená partnerka . (SM) CLIMAX CONTROL - Dlouhý sex - spokojená partnerka . (SM)
S6
Skladem u dodavatele
Sklad: 58
760,33 CZK920,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Alluramin - Žádná žena neodolá (SM) Alluramin - Žádná žena neodolá (SM)
S82
Skladem u dodavatele
Sklad: 67
859,50 CZK1 040,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Metadrol - Svaly porostou jak z vody. (SM) Metadrol - Svaly porostou jak z vody. (SM)
S24
Skladem u dodavatele
Sklad: 48
983,47 CZK1 190,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
CELLINEA - Stop celulitidě. Stop pomerančové kůži. (SM) CELLINEA - Stop celulitidě. Stop pomerančové kůži. (SM)
S22
Skladem u dodavatele
Sklad: 54
1 231,41 CZK1 490,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
BREASTFAST - Pěkná a velká prsa. (SM) BREASTFAST - Pěkná a velká prsa. (SM)
S11
Skladem u dodavatele
Sklad: 43
1 033,06 CZK1 250,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
VIGRAX - Nakopneme Váš organismus. (SM) VIGRAX - Nakopneme Váš organismus. (SM)
S13
Skladem u dodavatele
Sklad: 57
719,01 CZK870,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
FOLLIXIN - Pevné vlasy,které Vám bude každý závidět. (SM) FOLLIXIN - Pevné vlasy,které Vám bude každý závidět. (SM)
S14
Skladem u dodavatele
Sklad: 57
809,92 CZK980,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
PROBOLAN50 - Podporuje výkony vynaložené při fyzické aktivitě (SM) PROBOLAN50 - Podporuje výkony vynaložené při fyzické aktivitě (SM)
S15
Skladem u dodavatele
Sklad: 46
801,65 CZK970,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
ULTRASLIM - Spálíme všechen tuk (SM) ULTRASLIM - Spálíme všechen tuk (SM)
S16
Skladem u dodavatele
Sklad: 25
661,16 CZK800,00 CZKbez DPHs DPH
Green Coffee Plus - Zhubňete a ani se nezapotíte. (SM) Green Coffee Plus - Zhubňete a ani se nezapotíte. (SM)
S17
Skladem u dodavatele
Sklad: 59
526,45 CZK637,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
XTRASIZE - Silnější a délší. Partnerka bude nadšená. (SM) XTRASIZE - Silnější a délší. Partnerka bude nadšená. (SM)
S18
Skladem u dodavatele
Sklad: 58
1 115,70 CZK1 350,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Porn Pro Pills - Nebaví Vás to? Zkuste něco jiného. (SM) Porn Pro Pills - Nebaví Vás to? Zkuste něco jiného. (SM)
S19
Skladem u dodavatele
Sklad: 54
851,24 CZK1 030,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
ACAIBERRY 900 - 1 x balení na 1 měsíc (SM) ACAIBERRY 900 - 1 x balení na 1 měsíc (SM)
S20
Skladem u dodavatele
Sklad: 66
859,50 CZK1 040,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Flexin500 - Bolí Vás klouby? Máme řešení co funguje. (SM) Flexin500 - Bolí Vás klouby? Máme řešení co funguje. (SM)
S21
Skladem u dodavatele
Sklad: 44
366,12 CZK443,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Somatodrol - podporuje tvorbu testosteronu a růstového hormonu Somatodrol - podporuje tvorbu testosteronu a růstového hormonu
S2956r
Skladem za 7 dní
Sklad: 995
714,88 CZK865,00 CZKbez DPHs DPH

Zboží ze stejné kategorie - Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM)

NATURAL XL - Silné sexuální funkce. (SM)

Dostupnost: Skladem u dodavatele
Sklad: 65 ks
Cena bez DPH od:735,54 CZK
Cena s DPH od890,00 CZK
34,23 EUR
148,33 PLN
40,45 USD
Sleva25 %
Porn Pro Pills - Nebaví Vás to? Zkuste něco jiného. (SM)

Dostupnost: Skladem u dodavatele
Sklad: 54 ks
Cena bez DPH od:851,24 CZK
Cena s DPH od1 030,00 CZK
39,62 EUR
171,67 PLN
46,82 USD
Sleva22 %
CLIMAX CONTROL - Dlouhý sex - spokojená partnerka . (SM)

Dostupnost: Skladem u dodavatele
Sklad: 58 ks
Cena bez DPH od:760,33 CZK
Cena s DPH od920,00 CZK
35,38 EUR
153,33 PLN
41,82 USD
Sleva24 %
Alluramin - Žádná žena neodolá (SM)

Dostupnost: Skladem u dodavatele
Sklad: 67 ks
Cena bez DPH od:859,50 CZK
Cena s DPH od1 040,00 CZK
40,00 EUR
173,33 PLN
47,27 USD
XTRASIZE - Silnější a délší. Partnerka bude nadšená. (SM)

Dostupnost: Skladem u dodavatele
Sklad: 58 ks
Cena bez DPH od:1 115,70 CZK
Cena s DPH od1 350,00 CZK
51,92 EUR
225,00 PLN
61,36 USD
Sleva18 %
MAXATIN - Několikanásobné orgasmy partnerka Vás ocení. (SM)

Dostupnost: Skladem u dodavatele
Sklad: 50 ks
Cena bez DPH od:690,08 CZK
Cena s DPH od835,00 CZK
32,12 EUR
139,17 PLN
37,95 USD
Sleva26 %

Váš dotaz Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM)

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © suprmarket.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© suprmarket.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK