Počet položek: 0 0,00 CZK
Supr Market
internetový blázinec od A do Z

ULTRASLIM - Spálíme všechen tuk (SM)

ULTRASLIM - Přirozeně spaluje nadbytečný tuk, zvyšuje fyzickou odolnost.

kliknutím zvětšíte
ULTRASLIM - Spálíme všechen tuk (SM) JPT Bazar - výkup - protiúčty
ks
Kód:S16
Výrobce:JPT
Cena s DPH : 800,00 CZK
Cena bez DPH : 661,16 CZK
Přepočtená cena:30,77 EUR
Přepočtená cena bez DPH:25,43 EUR
Přepočtená cena:133,33 PLN
Přepočtená cena bez DPH:110,19 PLN
Přepočtená cena:36,36 USD
Přepočtená cena bez DPH:30,05 USD
DPH:21 %
Sleva celkem:27 %
Původní cena s DPH:1 100,00 CZK
Původní cena bez DPH:909,09 CZK
Dostupnost:Skladem u dodavatele
Sklad:25 ks
Odkaz na partnera: track.ultra-slim.pl/...
Objednávka po telefonu: 731 624 906

Ultra Slim vlívá na zrychlení metabolizmu, přirozeně spaluje nadbytečný tuk, zvyšuje fyzickou odolnost, tlumí chuť k jídlu, připravuje tělo na tréninkovou aktivitu, zvyšuje energický potenciál a celkově podporuje a posilňuje kondici. Organické složky zaručí lepší látkovou výměnu a zabezpečí Vám hezčí postavu. Produkt obsahuje vysokou dávku kofeinu.

Dávkování:

Užívejte dvě kapsle dvakrát denně s dostatečným množstvím vody. Doporučuje se užívat 30 minut před jídlem nebo cvičením nebo podle doporučení vašeho lékaře.

Složení (denní dávka):

 • ProNatural Burner(TM Proprietary Blend: 1840.00 (mg/4 caps)
 • Tyrosine 990.00
 • Green tea extract 55% EGCG 500.00 (mg/4 caps)
 • Bitter orange extract 4:1 350.00 (mg/4 caps)
 • ProClinical energy(TM Proprietary Blend: 335.00 (mg/4 caps)
 • Caffeine anhydrous 170.00 (mg/4 caps)
 • Guarana extract 22% 160.00 (mg/4 caps)
 • Black pepper extract – Piperine 95% 5.00 (mg/4 caps)
 • Microcrystalline cellulose E460 153.00 (mg/4 caps)
 • Magnesium stearate E470b 48.00 (mg/4 caps)
 • Colloidal silica E551 24.00 (mg/4 caps)

 

NENÍ TŘEBA DO NEKONEČNA HUBNOUT, ALE ZHUBNOUT!

Chcete cvičit méně než doposud a přitom spalovat více kalorií? Myslíte si, že je to nějaký blábol, že to přece není vůbec možné? Pak jste ještě neslyšeli o UltraSlim spalovači tuků. A nyní se vám skýtá možnost vyzkoušet tento účinný “požírač tuků” na vlastní kůži.

Co si budeme vyprávět, všichni víme co je za našimi nadbytečnými kilogramy – sedavý způsob života a špatné stravovací návyky. Jenže bohužel moderní doba nás k tomuto stylu života přímo nabádá a nutí.

Osm a více hodin strávených v kanceláři prací na počítači, nepravidelná a nezdravá strava, navíc často konzumovaná ve spěchu, všudypřítomný stres a obava, abychom všechno stihli vždy včas a perfektně, tak jak je po nás vyžadováno, to vše má za následek, že kila jdou pomalu ale jistě stále nahoru.

Zázračná pilulka

Vše můžete změnit tabletkou unikátního přípravku UltraSlim!

Potlačí chuť k jídlu, zabrání ukládání tuku, přebytečný tuk spálí, zrychlí metabolismus a díky nastartovanému procesu spalování tuku vám dodá neuvěřitelné množství energie! Konečně je zde něco, po čem jste tak dlouho toužili a co jste potřebovali.

Ultra Slim-Tady jsou fotky Ewy Walczakové z Varšavy, která už vyzkoušela doplňky na hubnutí. Myslíte, že teď vypadá dobře?

Nový „požírač tuku“

Méně cvičení – víc spálených kalorií
za méně času

Výrazná ztráta váhy už za 5 dnů

Řeknu Vám o nejlepším způsobu jak bezpečně zhubnout. Ženy to milují! Měl by Vám pomoct získat tělo, o jakém jste vždy snili. Je tak účinný, že mu ženy na celém světě začaly říkat „požírač tuku“!

Špatné stravovací návyky a sedavý způsob života způsobuje, že ve vašem těle se ukládá víc tuk, který… ON nemilosrdně spálí!“

Tento názor si utvořili čtyři vědci z jedné z největších Amerických univerzit po tom, jak udělali výzkum s tímto novým doplňkem mezi skupinou 96 žen ve věkovém rozpětí od 26 – 57 let. Byl to tzv. double-blind test s kontrolou placeba, který byl proveden pod přísným dohledem.

Začněte hubnout – ON to dokončí!

KAŽDÁ žena ví, že začít dietu je nejjednodušší věcí na světě. Dokonce se dá zhubnout prvních pár kilogramů za 2 nebo 3 dny… často jsou ale těmi posledními…
Hodně z nás ví, o čem mluvím.

Proč je tak těžké zhubnout?

Všechny doplňky na hubnutí, které byly doposud uvedeny na trh, vyžadovali od žen disciplínu.
Bylo POTŘEBNÉ držet dietu a také každý den vyvíjet fyzickou aktivitu formou různých cvičení. Společnosti, které tyto výrobky prodávali, nezakrývali fakt, že nemůžete čekat žádné převratné výsledky, pokud nebudete držet dietu a zároveň cvičit.
Naneštěstí – stres, únava, nedostatek volného času a dlouhý seznam každodenních povinností jsou vážnými překážkami správného stravování a cvičebního programu!

Vsadím se, že jste si všimli, že na internetových fórech se ženy stěžují na pochybné tabletky na hubnutí, které nefungovaly tak, „jak měly“ a jsou z toho velice zklamány. Teď už víte, co jim scházelo?

„Cvičení“, které trvá… 7 vteřin?

Vědci se dlouho snažili najít způsob jak se dostat do formy díky tabletkám. Po létech výzkumu a testování konečně vyvinuli nový doplněk na hubnutí – UltraSlim.
TĚD bude vašim jediným cvičením „posilování“ ruky – při užívání denní dávky. Zabere to přesně 7 vteřin – ani víc, ani míň.

Jak je možné, že nepotřebujete jiné cvičení? 

UltraSlim je směsí silných ingrediencí, které k problému přistupují ze čtyř různých úhlů:

1.Zabraňují ukládaní tuku (STRÁŽÍ VÁHU)

Toto je základní pravidlo hubnutí! Proč? Protože nemá smysl zkoušet zhubnout, pokud se tuk pořád hromadí. I když do hubnutí vložíte mnoho úsilí, kilogramy se vrátí mihnutím oka!

Abychom se ujistili, že shozené kilogramy už nikdy nenaberete zpět, použili jsme dvojitou ochranu.

tyrozyna

Tyrosin, který potlačuje chuť do jídla a zabraňuje ukládání tuku – zažívacím traktem jen prochází. Nejen, že zlepší fyzickou odolnost a zbaví Vás únavy, ale také spouští proces tvorby energie z tuku.

 
 

Piperin – Prostě spaluje přebytečný tuk! Zvyšuje aktivitu žaludečních kyselin tím, že stimuluje nervová zakončení, takže je pro ně jednodušší strávit všechnu potravu. Vědci potvrdili, že piperin pomáhá spalovat tuk. Je to nová zbraň v boji s obezitou.

2. Rozkládá tukové buňky

Předtím, než se tuk spálí, musí se nejdřív „odemknout“. Klíčem k tomu jsou přirozené metabolické aktivátory, které „probouzejí“ tukové buňky.

Bez pomoci to nedokážete. UltraSlim likviduje tukové buňky s velkou přesností a nadlidskou silou, aby se mohli přesunout k mitochondriím – našim „komorám na spalování tuku“.

3. Urychluje metabolismus a spalování tuku

Extrakt ze zeleného čaje je jednou z nejdůležitějších přísad UltraSlim. Má vysoký obsah antioxidantů, EGCG a kofeinu, co stimuluje oxidaci tuku a termogenezi. Rozkládá nadbytečný tuk a rychle přesouvá volné mastné kyseliny k mitochondriím, kde se v procesu spalování tuku uvolňuje energie.

Díky tomu vynaložíte na spálení nadbytečného tuku míň úsilí – stačí vykonávat běžné denní aktivity. Není třeba tvrdě cvičit (MÉNĚ CVIČENÍ – VÍC SPÁLENÝCH KALORIÍ).

Tento doplněk je tak účinný také kvůli extraktu z divokého pomeranče, který pomáhá odstranit škodlivé vedlejší produkty metabolismu a urychluje metabolismus uhlohydrátů a tuků. Navíc tento extrakt potlačuje chuť do jídla a zvyšuje podíl mastných kyselin v metabolismu.

4. Pomáhá vašemu tělu dostávat energii z tuku

Většinou je to tak: Vaše tělo čerpá energii z tuku, jen když potřebuje víc energie (během cvičení a když tělu dáte méně kalorií, než spotřebuje). Hormony stimulují beta-3 receptory, které jsou v membránách tukových buněk, co způsobuje, že se tuk spaluje rychleji.


UltraSlim

obelže vás organismus. Uvolňuje hormony, čím zvýší hladinu cAMP, tzv. second messengeru, a tak podporuje spalování tuku, co ústí do hubnutí a větší energie. Efekt je stejný, jako při intenzivním tréninku. S jedním významným rozdílem – neunavíte se. Nikdy jste se necítili lépe!

JAK MŮŽETE VIDĚT, nejsou zde žádné umělé látky – jen přírodní! UltraSlim obnovuje přirozenou rovnováhu těla a tím se zbavuje hlavního problému hubnutí.

jak rychle zhubnout – UltraSlim

ultraslim (1)

jak rychle zhubnout – UltraSlim „Vyzkoušela jsem mnoho rozličných diet, abych zmenšila svou konfekční velikost, ale ty nikdy nezabraly a já jsem nikdy nedosáhla výsledek, jaký jsem si umínila. Odkdy jsem ale začala užívat Ultra Slim System spolu s mým pravidelným cvičením, konečně jsem dosáhla vytoužené výsledky a cítím se skvěle.“ 1.Zabraňují ukládání tuku (STRÁŽÍ […]

 jak zhubnout břicho – UltraSlim

 

jak zhubnout břicho – UltraSlim  „Vždy jsem pociťovala potíže během hubnutí a dělalo mi problém udržet se ve formě. Jednou mi jedna moje přítelkyně představila Ultra Slim System. Nevěřila jsem vlastním očím, jak rychle to zabralo. Dodalo mi to více energie během mého rutinního cvičení, takže úbytek na váze už nepatří k mým problémům.“ 1.Zabraňují […]

 

 hubnutí – UltraSlim

ultraslim (2)

hubnutí – UltraSlim  Nicméně, jak jsem objevila UltraSlimSystem, se cítím skvěle. Zhubla jsem, mám více energie, než kdykoliv předtím – přípravek kontroluje mou chuť k jídlu, takže nejsem často hladová a nemusím neustále něco jíst. Konečně jsem spokojená s tím, jak vypadám! Mohu nosit oblečení, které chci, mám mnohem víc sebevědomí, nestydím se před milými […]

 

prášky na hubnutí bez předpisu – UltraSlim

ultraslim (2)

prášky na hubnutí bez předpisu – UltraSlim Pouze naše osvědčená receptura spouští rychlé a dramatické změny v kompozici organismu, díky čemuž se budete cítit štíhlejší a Vaše tělo bude vypadat lépe podstatně rychleji. ”Vyzkoušela jsem mnoho rozličných diet, abych zmenšila svou konfekční velikost, ale ty nikdy nezabraly a já jsem nikdy nedosáhla výsledek, jaký jsem si […]

 

 

 prášky na hubnutí – UltraSlim

ultraslim (3)

prášky na hubnutí – UltraSlim  Můžete se také přidat k ostatním našim zákaznicím a potvrdit jak Ultra Slim System zlepšil Váš život. Po celý čas, den za dnem, shromažďujeme úžasné úspěchy a reference o lidech, kterým jsme pomohli obnovit jejich sebedůvěru, získat zpět ztracenou energii a začít žít nový život. 1.Zabraňují ukládání tuku (STRÁŽÍ VÁHU) […]

 

 

 jak zhubnout stehna – UltraSlim

ultraslim (5)

jak zhubnout stehna – UltraSlim Ultra Slim je speciální výrobek na bázi přírodních Složek. V kombinaci se zdravou výživou a dostatečným pohybovou aktivitou nabudí organismus spalovat tuk 4 až 5 krát rychleji.  1.Zabraňují ukládání tuku (STRÁŽÍ VÁHU) Toto je základní pravidlo hubnutí! Proč? Protože nemá smysl zkoušet zhubnout, pokud se tuk pořád hromadí. I když do […]

 

 

jak zhubnout boky – UltraSlim

ultraslim (6)

jak zhubnout boky – UltraSlim   Poté, co jste se již několikrát snažili Změnit svůj životní styl a přejít na lepší, zdravější cestu, víme, že můžete být zklamaná Falešný sliby ostatních výrobků na hubnutí.Potřebujete se nabudit energií a získat fyzickou výkonnost. A to je přesně to, co Vám poskytne náš Ultra Slim System.   Poslední průzkumy […]

 

 

 jak zhubnout – UltraSlim

ultraslim (4)

jak zhubnout  – UltraSlim  „Doporučuje se vzít si 1-2 kapsle Ultra Slim System denně. Jakmile se vstřebají do organismu, rychlost metabolismu se postupně začne zvyšovat. Čím rychleji metabolismus pracuje, tím rychleji se tukové rezervy mění na energii. Když se tak stane, začnete přirozeně cítit více intenzity a budete připravená na cvičební výkon, čím spálíte mnohem […]

 

 

 

Související zboží - ULTRASLIM - Spálíme všechen tuk (SM)

THERMACUTS - Nejlepší na ztrátu hmotnosti. (SM) THERMACUTS - Nejlepší na ztrátu hmotnosti. (SM)
S10
Skladem u dodavatele
Sklad: 54
697,52 CZK844,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
ImpreSkin - Věčně mladý a krásný. (SM) ImpreSkin - Věčně mladý a krásný. (SM)
S25
Skladem u dodavatele
Sklad: 57
742,98 CZK899,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
iBright - Bílé a zdravé zuby. (SM) iBright - Bílé a zdravé zuby. (SM)
S26
Skladem u dodavatele
Sklad: 31
991,74 CZK1 200,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
MAXATIN - Několikanásobné orgasmy partnerka Vás ocení. (SM) MAXATIN - Několikanásobné orgasmy partnerka Vás ocení. (SM)
S27
Skladem u dodavatele
Sklad: 50
690,08 CZK835,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
NATURAL XL - Silné sexuální funkce. (SM) NATURAL XL - Silné sexuální funkce. (SM)
S28
Skladem u dodavatele
Sklad: 65
735,54 CZK890,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
UNTOXIN - Eliminuje toxiny, rychlejší metabolizmus - Balení na 1 měsíc (SM) UNTOXIN - Eliminuje toxiny, rychlejší metabolizmus - Balení na 1 měsíc (SM)
S29
Skladem u dodavatele
Sklad: 52
900,83 CZK1 090,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Somatodrol - podporuje tvorbu testosteronu a růstového hormonu. Somatodrol - podporuje tvorbu testosteronu a růstového hormonu.
S2956
Skladem u dodavatele
Sklad: 44
851,24 CZK1 030,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
DERMINAX - Hezká a krásná pleť. (SM) DERMINAX - Hezká a krásná pleť. (SM)
S3
Skladem u dodavatele
Sklad: 79
734,71 CZK889,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM) Femmax - Vyřešíme Vám problém ze sexem. (SM)
S5
Skladem u dodavatele
Sklad: 120
595,04 CZK720,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
CLIMAX CONTROL - Dlouhý sex - spokojená partnerka . (SM) CLIMAX CONTROL - Dlouhý sex - spokojená partnerka . (SM)
S6
Skladem u dodavatele
Sklad: 58
760,33 CZK920,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Alluramin - Žádná žena neodolá (SM) Alluramin - Žádná žena neodolá (SM)
S82
Skladem u dodavatele
Sklad: 67
859,50 CZK1 040,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Metadrol - Svaly porostou jak z vody. (SM) Metadrol - Svaly porostou jak z vody. (SM)
S24
Skladem u dodavatele
Sklad: 49
983,47 CZK1 190,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
CELLINEA - Stop celulitidě. Stop pomerančové kůži. (SM) CELLINEA - Stop celulitidě. Stop pomerančové kůži. (SM)
S22
Skladem u dodavatele
Sklad: 54
1 231,41 CZK1 490,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
BREASTFAST - Pěkná a velká prsa. (SM) BREASTFAST - Pěkná a velká prsa. (SM)
S11
Skladem u dodavatele
Sklad: 43
1 033,06 CZK1 250,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
VIGRAX - Nakopneme Váš organismus. (SM) VIGRAX - Nakopneme Váš organismus. (SM)
S13
Skladem u dodavatele
Sklad: 57
719,01 CZK870,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
FOLLIXIN - Pevné vlasy,které Vám bude každý závidět. (SM) FOLLIXIN - Pevné vlasy,které Vám bude každý závidět. (SM)
S14
Skladem u dodavatele
Sklad: 57
809,92 CZK980,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
PROBOLAN50 - Podporuje výkony vynaložené při fyzické aktivitě (SM) PROBOLAN50 - Podporuje výkony vynaložené při fyzické aktivitě (SM)
S15
Skladem u dodavatele
Sklad: 46
801,65 CZK970,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
ULTRASLIM - Spálíme všechen tuk (SM) ULTRASLIM - Spálíme všechen tuk (SM)
S16
Skladem u dodavatele
Sklad: 25
661,16 CZK800,00 CZKbez DPHs DPH
Green Coffee Plus - Zhubňete a ani se nezapotíte. (SM) Green Coffee Plus - Zhubňete a ani se nezapotíte. (SM)
S17
Skladem u dodavatele
Sklad: 59
526,45 CZK637,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
XTRASIZE - Silnější a délší. Partnerka bude nadšená. (SM) XTRASIZE - Silnější a délší. Partnerka bude nadšená. (SM)
S18
Skladem u dodavatele
Sklad: 58
1 115,70 CZK1 350,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Porn Pro Pills - Nebaví Vás to? Zkuste něco jiného. (SM) Porn Pro Pills - Nebaví Vás to? Zkuste něco jiného. (SM)
S19
Skladem u dodavatele
Sklad: 54
851,24 CZK1 030,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
ACAIBERRY 900 - 1 x balení na 1 měsíc (SM) ACAIBERRY 900 - 1 x balení na 1 měsíc (SM)
S20
Skladem u dodavatele
Sklad: 66
859,50 CZK1 040,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Flexin500 - Bolí Vás klouby? Máme řešení co funguje. (SM) Flexin500 - Bolí Vás klouby? Máme řešení co funguje. (SM)
S21
Skladem u dodavatele
Sklad: 44
366,12 CZK443,00 CZKbez DPHs DPH Více položek >>
Somatodrol - podporuje tvorbu testosteronu a růstového hormonu Somatodrol - podporuje tvorbu testosteronu a růstového hormonu
S2956r
Skladem za 7 dní
Sklad: 995
714,88 CZK865,00 CZKbez DPHs DPH

Zboží ze stejné kategorie - ULTRASLIM - Spálíme všechen tuk (SM)

Green Coffee Plus - Zhubňete a ani se nezapotíte. (SM)

Dostupnost: Skladem u dodavatele
Sklad: 59 ks
Cena bez DPH od:526,45 CZK
Cena s DPH od637,00 CZK
24,50 EUR
106,17 PLN
28,95 USD
Sleva32 %
THERMACUTS - Nejlepší na ztrátu hmotnosti. (SM)

Dostupnost: Skladem u dodavatele
Sklad: 54 ks
Cena bez DPH od:697,52 CZK
Cena s DPH od844,00 CZK
32,46 EUR
140,67 PLN
38,36 USD
Sleva26 %
ACAIBERRY 900 - 1 x balení na 1 měsíc (SM)

Dostupnost: Skladem u dodavatele
Sklad: 66 ks
Cena bez DPH od:859,50 CZK
Cena s DPH od1 040,00 CZK
40,00 EUR
173,33 PLN
47,27 USD

Váš dotaz ULTRASLIM - Spálíme všechen tuk (SM)

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © suprmarket.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© suprmarket.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK